להכיר את עצמך

ולבנות חיים עם משמעות

שלום לכם,
אני מאוד שמחה לפגוש אתכם באתר שלי.

שמי מילן ריבסקי ואני מלווה גברים ונשים שרוצים להרגיש טוב עם עצמם, לגדול ולמצוא משמעות לחייהם. אני עוזרת להם להכיר את עצמם יותר טוב, לקבל החלטות יותר טובות וכך לייצור נתיב חיים חדש, יותר נכון עבורם.

אתם נמצאים בצומת דרכים ומתלבטים מהי הדרך הנכונה לכם?

אתם חווים תסכול וחוסר מוטיבציה טוטלי?

אתם רוצים להיות יותר בטוחים בעצמכם ואסרטיביים?

איך אני יכולה לעזור לכם?

הסיבות לפנות למאמן אישי הן רבות אך תמיד המטרה העליונה היא לייצור נתיב חיים שהוא יותר נכון עבורנו.

הליווי נותן מענה מדויק לכל אדם ומאפשר לו להכיר את עצמו טוב יותר, לחזק ביטחון עצמי, להתמודד מול הפחדים ולקחת החלטות נכונות.

בזכות הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים וכן בזכות האופי שלי, אני בהחלט יכולה לעזור לכם לבנות חיים יותר מאושרים, בהתאם למי שאתם.

חשוב לזכור כי ככל שיהיה לכם טוב, כך תוכלו להכיל יותר ולתרום יותר לילדים שלכם, לבן הזוג שלכם ולסביבתכם. השינוי שלכם ישפיע ללא ספק על כל הסובבים אותכם.

התחלה חדשה

אם אתם רוצים להתקדם ולייצור חיים יותר טובים, צרו קשר איתי.

054-6323772

mylene

מי אני?

אולי כמוכם היום, הייתי במקום של תסכול עמוק, חוסר מוטיבציה וחוסר עניין בגיל 38 (היום אני בת 52)… עד שהחלטתי שאני יוצרת לעצמי חיים טובים יותר עם עניין ומשמעות.

התחלתי את דרכי  כיועצת שיווק, עם תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בטכניון ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. ובמהלך 18 שנה, הייתי שכירה בתחום השיווק עד שלפני כ- 10 שנים, למדתי לימודי אימון במכללת רידמן. לאחר הלימודים, החלטתי שאני יוצאת לדרך חדשה, והפכתי להיות עצמאית כמאמנת אישית ועסקית, עם הרבה פחדים וספקות.

אני מאמנת בנשמה כבר 9 שנים והתשוקה שלי היא לעזור לאנשים לעשות שינוי ולחיות חיים יותר טובים. זה בהחלט אפשרי. כל אחד בקצב שלו עם הרבה קבלה עצמית ואהבה.