מילן ריבסקי

  • Home
  • /
  • מילן ריבסקי

שלום,

שמי מילן ריבסקי ואני מאמנת עסקית ויועצת שיווק ליזמים בתחילת דרכם ולעסקים קטנים.

אני עוזרת להם להפוך את רעיון שלהם למציאות ולחיות חיים עם סיפוק

שלום לכם,

אני שמחה מאוד לפגוש אתכם אצלי באתר.

אני מאמנת עסקית ויועצת שיווק, המתמחה בליווי יזמים בתחילת דרכם ובבעלי עסקים קטנים. אני מלווה נשים וגברים, בחלקם שכירים, שמעוניינים לתת משמעות לחייהם ואני עוזרת להם להתקדם ולהפוך את הפרויקט שלהם למציאות.

שכירה למעלה מ- 18 שנה בתחום השיווק, הפכתי לעצמאית לאחר לימודי אימון לפני עשור והיום, עם הרבה תשוקה למקצוע, אני יכולה לעזור לכם לקפוץ למים ולפתח את העסק שלכם.

המומחיות הכפולה שלי, בשיווק ובאימון, מאפשרת לי להציע לכל אדם שירות מלא, העונה לצרכי השיווק של העסק וכן לצרכים הרגשיים והאישיים של היזם או בעל העסק. לדוגמא, במקרים מסוימים, יש צורך בעבודה על פחדים או על חיזוק ביטחון עצמי.

יש לכם מוטיבציה להיות עצמיים ולחיות מהתשוקה שלכם?

רצון לגדול ולפתח את העסק שלכם?

איך אני יכולה לעזור לכם?

ניהול עצמי
לעזור לכם לעשות את המעבר משכיר לעצמאי
- לנהל טוב יותר את העסק ואת הזמן שלכם
- לעזור לכם לרכוש את התכונות והחשיבה הדרושות כדי להיות בעל עסק.
מכירה
להכין אתכם למכירה מוצלחת ולכל השאלות שהלקוחות שואלים - לחזק את הביטחון העצמי ותחושת הערך שלכם כך שתוכלו לקדם את העסק בקלילות ובצורה אפקטיבית.
רשתות חברתיות
לעזור לכם לייצור תשתית שיווקית חזקה ונוכחות באינטרנט (בניית דף עסקי בפייסבוק, אתר...) - להדריך אתכם בכתיבת תוכן, בניהול העמוד העסקי ויצירת קמפיינים.
אסטרטגיה שיווקית
לבצע סקר מתחרים - לחדד את מהות העסק תוך יצירת בידול - להגדיר את השירותים ואת קהלי היעד - לבנות מיתוג ואסטרטגיה שיווקית - לבנות תקשורת המותאמת לכם ולקהלי היעד ועוד.
146-DSC_1484

איך אני יכולה לעזור לכם?

אני מציעה ליווי ייחודי שיאפשר לכם:

  • להכיר את עצמכם ולבנות עסק בהתאם לחוזקות ולשאיפותיכם
  • לייצור לכם תשתית שיווקית חזקה על מנת שתוכלו להצליח בעסק
  • לעשות תהליך אישי של התפתחות שיתרום רבות לעסק שלכם

מי אני?

התחלתי את דרכי כיועצת שיווק, עם תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בטכניון ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. ובמהלך 18 שנה, רכשתי ניסיון עשיר בשיווק, בתחומים מגוונים, קודם בחברת "יישום אסטרטגיות שיווקיות" (8 שנים), בה התמחיתי בייעוץ שיווקי לעסקים גדולים, כמו "אסם" ו"פז", וכן במסגרת עבודתי במחלקת מחקר של "רשת", זכיינית ערוץ 2 (9 שנים).

לפני כ- 12 שנים, לאחר לימודי אימון במכללת רידמן, החלטתי שאני יוצאת לדרך חדשה, והפכתי להיות עצמאית. היו לי המון ספקות ופחדים, אבל אולי כמוכם היום, רציתי לתת יותר משמעות לחיי.

עם ניסיון של יותר משלושים שנה, אני מתאימה את עצמי לכל אדם ולכל תחום עיסוק, עם הרבה הקשבה ואנרגיה על מנת לקדם אתכם, צעד צעד עם אסטרטגיה וכלים מעשים. אני עוזרת לכם להתמיד, למצוא לקוחות ולהצליח.

עם ניסיון של יותר משלושים שנה, אני מתאימה את עצמי לכל אדם ולכל תחום עיסוק, עם הרבה הקשבה ואנרגיה על מנת לקדם אתכם, צעד צעד עם אסטרטגיה וכלים מעשים. אני עוזרת לכם להתמיד, למצוא לקוחות ולהצליח.

תחומי התמחות שלי

יש לי ניסיון רב עם בעלי מקצועות חופשיים ונותני שירותים כמו:

עו"ד, רופאים, מטפלים, פסיכולוגיים, יועצים, מאמנים, אדריכלים ומעצבי פנים, יועצים, מורים, אומנים, בוני אתרים, גרפיקאים ועוד.

הלימודים שלי

  • הנדסת תעשיה וניהול – טכניון
  • MBA – תואר שני במנהל עסקים – אוניברסיטת ת"א
  • אימון הוליסטי- מכללת רידמן
  • קורס בפסיכולוגיה חיובית – IDC, מרכז הבינתחומי בהרצליה

המלצות

לכל שאלה ו/או לקביעת פגישה ראשונה, אני מזמינה אתכם להתקשר ל-054-6323772 או להשאיר כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם,

מילן ריבסקי אלבז